Волинь 1 : 1 Дніпро

90 +5 Все! Матч завершено!
   90 +4 Старцев отримує жовту за затримку часу.
   90 +4 МАТЕУУУС! Після скидки від Селезньова бразильський півзахисник потужно стріляє - м'яч летить в міліметрах від стійки!!!
    90 +2 Небезпечний штрафний заробляють Дніпряни! Рукою зупинив м'яч Приндета біля власного штрафного майданчику!
    90 4 хвилини додав арбітр!
    88 Навісна передача від Насонова зі штрафного на дальню штангу не вдалася. М'яч полетів за межі поля.
   85 Поперечина рятує Волинь!!! Кобахідзе перевірив на міцність каркас воріт на стадіоні "Авангард" потужним ударом!!!
    83 Канкава дуже невдало пробиває здалеку.
    81 І знову пошкодження... Тепер Ілієву необхідна допомога лікарів.
   77 Скоба змінив Бабиря у господарів.
    75 Захисники Волині завадили Калінічу добити м'яч в ціль після передачі Матеуса, вибивши круглого на кутовий.
    72 Підтискають суперника гості. Канкава після штрафного зміг зачепитися за м'яч біля володінь Старцева. Пробив класно з лівої ноги, але вище воріт.
   70 Ще одне вилучення!!! Шиков грубо фолить проти Канкави, в'їхавши в нього прямою ногою. В дев'ятох гратимуть господарі.
   68 Кобахідзе змінив Кравченка.
   66 Травмувався Бікфалві - замість нього гратиме Овонікоко.
   63 Ледь не виходять вперед господарі! Савіч виходить на побачення з Лаштувкою, та Мандзюк вибив м'яч у нього з ніг. Атака не завершилась - ледь не замкнув атаку господарів поля Федецький у свої ворота. М'яч від захисника Дніпра потрапив у стійку власних воріт. Пощастило зараз гостям.
    60 Джуліано пробиває після скидки від Селезньова - поруч зі стійкою.
   59 Тепер команди грають 10 на 10! Ізворану отримує другу жовту за зрив атаки і покидає поле!
    56 Ілієву необїхна допомога лікарів. Ціною пошкодження він перервав простріл Селезньова у штрафний майданчику Волині.
    52 Приндета спробував пробити з дальньої дистанції - неточно.
    50 Перший удар у другому таймі - Матеус увірвався у штрафний майданчик з флангу та пробив у ближній кут. Старцев зіграв надійно.
    48 Хуанде Рамос виставив на другий тайм ще одного нападника та Дніпро побіг атакувати. І не скажеш, що грають гості в меншості - перевага повністю на їх боці.
   46 У перерві Калініч змінив Кулакова.
   46 Продовжується матч!
     Ротань травмувався на рівному місці і на 36-ій хвилині був змінений на Канкаву.
     Після першого тайму рахунок 1:1. На 21-ій хвилині господарі заробили пенальті. Дуглас сфолив проти Савіча, і пішов з поля за фол останньої надії. Ерік Бікфалві пенальті реалізував. А вже наприкінці тайму Дніпряни зрівняли рахунок - Селезньов вивів на ударну позицію Матеуса, з ударом якого впорався Старцев. На добиванні першим був Джуліано, який і переправив м'яч у ворота.
     Склади команд:
Волинь: Старцев, Насонов, Ілієв, Масло, Занєв, Ізворану, Шиков, Приндета, Бабир, Бікфалві, Савич.

Дніпро: Лаштувка, Кравченко, Мандзюк, Кулаков, Джуліано, Чеберячко, Селезньов, Дуглас, Ротань, Федецький, Матеус.

Доброго дня! Вибачаємось за затримку трансляції матчу Волинь - Дніпро з технічних обставин, і запрошуємо Вас на трансляцію другого тайму!
      17:30, Луцьк, стадіон "Авангард", Арсен Акопян.

FCKarpaty.Com.Ua - Сайт фанів і вболівальників ФК Карпати Львів www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi! «Анекдоти з України» - Нові та найкращі анекдоти української мережі