УПЛ. 16-й тур
Розпочинається друге коло - і ми разом з вами спостерігаємо за його перипетіями
Дивитися далi..

Дніпро 2 : 0 Іллічівець

90 +3 Фінальний свисток! Дніпро перемагає і виходить до 1/4 фіналу! Любіть український футбол і читайте звіт про матч на нашому сайті за кілька хвилин. З вами був Денис Крига. Побачимось!
    90 Три хвилини додав арбітр.
    89 Спроба удару Таргамадзе. У Лаштувки все під контролем.
    88 Матч котиться до завершення під повним контролем Дніпра.
    83 Джуліано ледь не вивів довгим пасом на ударну позицію Матеуса.
   81 Подвійна заміна в Іллічівця: Кожанов замість Окріашвілі і Яворський замість Ємельянова.
    79 Офсайд у Іллічівця.
   76 Гол! Джуліано обігрався з Селезньовим (Євген відтягнув на себе трьох захисників і відкотив м'яч партнерові під удар) і хитро низом з-під захисника пробив у дальній кут воріт! 2:0!
   75 Заміна у Дніпра: замість Калініча виходить Сергій Кравченко.
   73 Ярошенко пробив пенальті по центру низом і Лаштувка, який вже полетів у правий від себе кут, ногами спромігся відбити м'яч! Нема голу!
   72 Цікава атака Іллічівця, удар і м'яч влучає у руку Мазуху! Пенальті!
    68 Подача Ротаня зі штрафного і Чижов вибиває м'яч за межі поля.
   68 Віценець відверто хапав рукою Канкаву.
    67 Подача Ярошенка, боротьба за м'яч у карному майданчику Дніпра і винос м'яча куди подалі захисниками.
    66 М'яч влучає в руку Ротаню і буде штрафний.
    65 Окріашвілі неточним ударом завершив сольний прохід правим флангом.
    62 Контратака Іллічівця, але Ярошенко перетримав м'яч і втратив нагоду віддати гострий пас на Окріашвілі!
    58 Селезньов фолить у нападі.
    57 Удар Ротаня і кутовий.
   55 Таргамадзе за розмови отримав картку.
    52 Дніпро пресингує маріупольців на їх половині поля.
   49 Гол! Потужний удар низом Матеуса і м'яч юркнув у кут воріт Іллічівця! Худжамов був безсилим.
   48 Перша атака Дніпра і Чижов грубо косить у підкаті Калініча. Карточка і штрафний.
   46 Другий тайм.
   46 І заміна у Іллічівця: Ярошенко вийшов замість Кравченка.
   46 Заміни в перерві у Дніпра: Селезньов та Матеус замість Коноплянки і Денисова.
   45 +2 Перерва.
    45 +1 Худжамов забирає м'яч у руки після подачі Стрініча, випереджаючи кількох гравців Дніпра.
    45 Чергова атака Дніпра захлинулась. А тим часом арбітр додав 2 хвилини.
    44 Чергова подача Ротаня зі штрафного і офсайд одразу у кількох дніпрян.
    43 І знову багато боротьби і мало моментів.
    40 Фол Калініча в нападі.
    39 Після подачі кутового Худжамов знову кулаками вибиває м'яч.
   39 Прямий удар Коноплянки з цього штрафного Худжамов в нижньому куті відбиває м'яч на кутовий!
    38 Кравченко прийняв на стегно Коноплянку і буде штрафний.
    35 Таргамадзе здобуває право на кутовий для Іллічівця.
    33 Подача Коноплянки зі штрафного з лівого флангу і Худжамов кулаком знімає м'яч з голови когось з дніпрян!
    33 Висока і дальня подача Ротаня. Худжамов знову вибиває м'яч кулаками.
    30 Чергова спроба Дніпра продертись у карний майданчик Іллічівця розбилась в друзки об насичений маріупольський захист. Цього разу Жуліано намагався використати власну техніку.
    28 Аналогічна відповідь Віценця.
    27 Неточний удар Денисова.
   23 Момент! Кравченко замахом посадив на газон Ротаня і з напівоберту різко пробив у дальній кут, Лаштувка м'яч відбив не дуже далеко і Ф��дотов міг відкривати рахунок, але не влучив у ближній кут воріт!
    22 Досить нудний матч. Іллічівець досить насичено обороняється, внаслідок чого дніпряни ніяк не можуть увійти з м'ячем до карного майданчика суперників.
    19 Ротань і Таргамадзе в боротьбі за м'яч зіштовхнулись. Давіду надають допомогу лікарі.
    17 Худжамов вибиває м'яч кулакам після навісу Ротаня.
    16 Дуже неточний удар Кравченка.
    14 Окріашвілі загострював ситуацію попереду, але Дніпро впевнено відбився.
    12 Дніпро остаточно встановив контроль над м'ячем і поступово розхитує маріупольські редути.
    10 Коноплянка лежить на газоні і тримається за гомілкостоп. Нагадаємо, Євген грає перший матч після травми.
    9 Удар Коноплянки зі штрафного, Худжамов не дуже впевнено парирував м'яч, канкава кинувся на добивання і впав у карному майданчику. Пенальті? Нє, не бачили.
    8 Штрафний заробили дніпряни.
    7 Удар Ротаня. Нічого особливого.
    5 Гра потихеньку переходить у біганину за м'ячем у виконанні обох команд.
    2 Іллічівець одразу пішов вперед. Таргамадзе виконував навіс.
   1 Почали!
      Стартові склади команд:

Дніпро: Лаштувка, Мазух, Мандзюк, Чеберячко, Денисов, Ротань, Канкава, Коноплянка, Стрініч, Жуліано, Калініч

Іллічівець: Худжамов, Бутко, Іщенко, Чижов, Гречишкін, Ємельянов, Кравченко, Федотов, Віценець, Таргамадзе, Окріашвілі

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

Добрий вечір! З вами Денис Крига і матч 1/8 фіналу Кубку України з футболу! Трохи менше, аніж за пів години команди вийдуть на поле Дніпро Арени виборювати путівку до чвертьфіналу.