Продаем: Grundfos Sqe . Спец. предложение!
Ознакомьтесь: Окс 200 Ntr Bp Окс 200 Ntr Bp . Спец. предложение.
интересные факты о музыке
Широкоформатная печать источник.Конференцiя
Арбітро-га-ла-ма-га
На цій конференції можете спілкуватися на тему українського арбітражу його помилок, скандалів, симпатій, взагалі сказати все, що про нього думаєте. Відповідати буде Гриць Непідкупний.
Поставити питання
Ваше ім’я:
Питання:
 
ПитанняВiдповiдi
Альберто 29 Март
Доброго здоров'я, шановний! Зрозуміло, що "Гриць Непідкупний" це Ваше літературне ім'я. Скажіть, а Ви хоч арбітр? Це дуже важливо. Дайте, будьласка, чесну відповідь!) Так. Але вже правильно сказати "сбітий льотчік"
Семен 27 Март
А куди це Жуков подівся? Наче такий перспективний був, а майже не судить... Нікуди. 22 березня матч Севастополя судив, не весь же футбол на УПЛ закінчується ти паче у арбітрів.
Руслан Рудомський 21 Март
А як Ви ставитесь до великої кількості вилучень у Бойка? Нормально. Враховуючи, що Коллiна майже вимагає вiд арбитрiв бути жорсткими.
Ігор 21 Март
Непогана стаття Грицько! Так тему ще не повертали! Але... Але "чомусь" у нашому футболі чи не через тур трапляються моменти, коли не йде мова про мілімітрові офсайди чи дотики, а серйозні ляпи, які видно навіть з одним закритим оком. Останній приклад матч Зоря - Волинь, епізод з призначенням пенальті, яке фактично поховало Волинь в цьому матчі. Арбітри самі виноваті, що з них зробили тих самих "козлів ...." Так у всьому футболi. В нас козли, а десь це просто помилки. Наприклад, в Нiмеччинi.
Володимир Врублевський 14 Февраль
Доброго дня!
Назвіть Топ-5 українських арбітрів , на Вашу думку, будь-ласка.
1. Абдула
2. Бойко
3. Арановський
4. Годулян
5. Жабченко


www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi! «Анекдоти з України» - Нові та найкращі анекдоти української мережіFCKarpaty.Com.Ua - Сайт фанів і вболівальників ФК Карпати Львів
Редакція - info
Співробітництво та реклама - marketing
Техпідтримка - support
uFootball.com.ua (c) 2011 -Твій український футбол!
Всі права на опубліковані матеріали належать редакції сайту.
Використання контенту у будь-якому вигляді дозволяється
лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на uFootball.com.ua
Інвесторам Рекламодавцям